Jesteś tutaj: Start

Strona główna

Witamy na oficjalnej stronie internetowej

Szkoły Podstawowej w Nowym Kościele !

Artykuły

Malowanie klasopracowni matematycznej

2015-10-02
Powiększ zdjęcie

W sobotę, 26 września 2015r. rodzice uczniów klasy czwartej, zgodnie z ustaleniami na pierwszym tegorocznym spotkaniu rodziców, nieodpłatnie pomalowali pracownię matematyczną farbami zakupionymi przez szkołę. Bardzo serdecznie dziękuję Panom: Marcinowi Pawlakowi, Robertowi Motylowi, Sławomirowi Olszewskiemu i Jackowi Brezmanowi za sprawne i fachowe wykonanie prac malarskich oraz Pani Krystynie Pruś, z którą wspólnie sprzątałyśmy pomalowaną klasopracownię. 

Czytaj więcej o: Malowanie klasopracowni matematycznej

Sprzątanie Świata 2015

2015-09-24
Powiększ zdjęcie

W piątek 18 września 2015 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji „Sprzątanie Świata”. Rozpoczęliśmy zbiórką przed szkołą. Pani Dyrektor ustaliła z wychowawcami, w które rejony udają się poszczególne klasy. Następnie nauczyciele i uczniowie zaopatrzeni w worki i rękawice wyruszyli zbierać śmieci. Akcja zakończyła się ogniskiem przy szkole. 

Czytaj więcej o: Sprzątanie Świata 2015

Wycieczka do Zagrody Sudeckiej w Dobkowie

2015-09-24
Powiększ zdjęcie

23 września 2015r. uczniowie z klas III - VIodwiedzili Sudecką Zagrodę Edukacyjną – nowoczesne, interaktywne centrum edukacji geologicznej i regionalnej w Dobkowie. Poprzez zabawę i dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii dzieci poznawały dziedzictwo geologiczne Krainy Wygasłych Wulkanów.

Czytaj więcej o: Wycieczka do Zagrody Sudeckiej w Dobkowie

Program "Wzorowa Łazienka"

2015-09-09
Powiększ zdjęcie

Nasza Szkoła bierze udział w Programie "Wzorowa Łazienka".

Na stronie www.wzorowalazienka.pl zamieszczone będą prace dzieci z naszej szkoły, które wezmą udział w konkursie. Pani Dyrektor  prosi o wsparcie uczniów Naszej Szkoły i oddawanie głosów na naszą galerię! Bezpośredni link do galerii oraz do głosowania www.wzorowalazienka.pl/lista-galerii?province=Dolnośląskie&city=Nowy+Kościól&school=477 

Czytaj więcej o: Program "Wzorowa Łazienka"

Rok szkolny 2015/2016 oficjalnie rozpoczęty!

2015-09-02
Powiększ zdjęcie

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego to ważny dzień w życiu każdego ucznia. Uczniowie zazwyczaj z niecierpliwością czekają na pierwszy dzień w szkole, a szczególnie na spotkanie się z koleżankami i kolegami po wakacjach.

Czytaj więcej o: Rok szkolny 2015/2016 oficjalnie rozpoczęty!

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2014"

Robocamp Megamatma