Jesteś tutaj: Start

Strona główna

Witamy na oficjalnej stronie internetowej

Szkoły Podstawowej w Nowym Kościele !

 

Zapraszam wszystkich chętnych w wieku 25+ do udziału w bezpłatnym kursie komputerowym obejmującym 102 godziny zajęć w grupie 10 - osobowej. Kurs umożliwia poznanie obsługi komputera i programów biurowych (WORD i EXCEL), jak również wykorzystanie Internetu w życiu codziennym.

 

Zdobyte umiejętności zostaną potwierdzone zewnętrznym certyfikatem kompetencji ECDL DIGCOMP 16.

 

Więcej informacji i zapisy w sekretariacie szkoły.

 

 

Iwona Hanebach – dyrektor szkoły

 

 

 

 

 

Artykuły

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

2017-06-23
Powiększ zdjęcie

Zakończenie roku w oddziale zerowym i przedszkolnym

2017-06-23
Powiększ zdjęcie

Podsumowanie projektu "Umiem pływać"

2017-06-22
Powiększ zdjęcie

Szkoła Podstawowa w Nowym Kościele po raz kolejny uczestniczyła w projekcie „Umiem pływać”. Projekt ten skierowany jest do uczniów klas I – III szkół podstawowych. Partnerami tego przedsięwzięcia są Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Gmina Świerzawa oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki. Obecna edycja trwała od 13 marca do 5 czerwca 2016r. Uczestniczyli w niej uczniowie z klasy pierwszej.

Czytaj więcej o: Podsumowanie projektu "Umiem pływać"

XV Gminny Przegląd Młodych Talentów

2017-06-19
Powiększ zdjęcie

14 czerwca 2017r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XV Gminnym Przeglądzie Młodych Talentów w Sokołowcu. Dzieci oceniane były w kategoriach: wokalna, taniec i instrumentalna. Uczestnicy oceniani byli w 4 grupach wiekowych. Jury w ocenie brało pod uwagę: poprawność wykonania, stopień trudności i ogólne wrażenie artystyczne.

Czytaj więcej o: XV Gminny Przegląd Młodych Talentów

"Walizka pełna muzyki" - koncert umuzykalniający

2017-06-06
Powiększ zdjęcie

O tym, że wakacje zbliżają się nieuchronnie mogliśmy przekonać się 5 czerwca 2017r. dzięki audycji muzycznej ,,Walizka pełna muzyki". Nie ruszając się z miejsca odwiedziliśmy inne kraje, dalekie kontynenty. Muzycy Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze zabrali nas w świat najpopularniejszych utworów z Wielkiej Brytanii, Włoch, Kuby, Austrii, Francji, Hiszpanii i innych krajów. Niektórzy z uczniów mogli zatańczyć popularny grecki taniec Sirtaki, nazywany tańcem Zorby. 

Czytaj więcej o: "Walizka pełna muzyki" - koncert umuzykalniający