Jesteś tutaj: Start

Strona główna

Witamy na oficjalnej stronie internetowej

Szkoły Podstawowej w Nowym Kościele !

 

Uprzejmie informuję, że na terenie szkoły odbywać się będą bezpłatne 100-godzinne kursy języka angielskiego. Serdecznie zachęcam wszystkie pełnoletnie osoby do uczestniczenia. Zapisów dokonujemy w sekretariacie szkoły. Każdy uczestnik kursu otrzyma na zakończenie certyfikat. Szkoła na konto otrzyma od organizatorów finansową darowiznę, którą przeznaczymy na zakup sprzętu komputerowego dla uczniów.

 

Spotkanie organizacyjne odbędzie się w ostatnich dniach września.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAM

 

 

Iwona Hanebach – dyrektor szkoły

 

 

 

 

 

Artykuły

VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

2017-10-11
Powiększ zdjęcie

29 września 2017r., już po raz siódmy, odbył się Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia (ŚDTM) (ang. World Multiplication Table Day) – akcja edukacyjna zaplanowana każdego roku w ostatni piątek września. W tym wydarzeniu uczestniczyły szkoły z różnych stron świata. Celem akcji jest propagowanie uczenia się matematyki w formie zabawy, jako zachęty do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. 

Czytaj więcej o: VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Pasowanie na Ucznia - fotorelacja

2017-10-11
Powiększ zdjęcie

Klasowe obchody Dnia Chłopaka - fotorelacja

2017-10-11
Powiększ zdjęcie

XVI Powiatowy Dzień Regionalisty

2017-09-21
Powiększ zdjęcie

15 września 2017r. uczniowie klasy IV uczestniczyli w XVI Powiatowym Dniu Regionalisty, który w tym roku odbył się w Złotoryi. Organizatorem tej wspaniałej imprezy było Towarzystwo Miłośników Ziemi Złotoryjskiej. Uroczystość rozpoczęła się w sali widowiskowej Złotoryjskiego Ośrodka Kultury i Rekreacji, gdzie uczniowie wysłuchali trzech prelekcji:

Czytaj więcej o: XVI Powiatowy Dzień Regionalisty

Sprzątanie Świata 2017 - fotorelacja

2017-09-21
Powiększ zdjęcie