Jesteś tutaj: Start

Strona główna

Witamy na oficjalnej stronie internetowej

Szkoły Podstawowej w Nowym Kościele !

Artykuły

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016 i pożegnanie absolwentów - fotorelacja

2016-06-24
Powiększ zdjęcie

Zakończenie roku szkolnego w oddziale przedszkolnym i zerowym

2016-06-24
Powiększ zdjęcie

23 czerwca 2016r. odbyło się uroczyste zakończenie roku w Oddziale Przedszkolnym. Marynarze zaprosili wszystkich gości:  Panią Dyrektor, rodziców na pokład naszego okrętu. Słysząc odgłosy morza wyruszyliśmy na ostatni wspólny rejs. Dziś pozostały jedynie miłe wspomnienia przeżytych radości i niesamowitych przygód. 

Czytaj więcej o: Zakończenie roku szkolnego w oddziale przedszkolnym i zerowym

Sukcesy artystyczne uczniów

2016-06-24
Powiększ zdjęcie

Liliana Kruszyna – uczennica klasy I zajęła II miejsce w kategorii klas I-III, Kacper Motyl – uczeń klasy IV zajął II miejsce, a Otylia Błaszczyk – uczennica klasy IV uzyskała III miejsce w kategorii klas IV-VI w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Szkoła naszych marzeń”.

Czytaj więcej o: Sukcesy artystyczne uczniów

Certyfikat Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego LEPSZA SZKOŁA

2016-06-24
Powiększ zdjęcie

Nasza szkoła wzięła udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym LEPSZA SZKOŁA Edycja 2015/2016. W ramach projektu mierzono poziom wiedzy i umiejętności uczniów klas IV-VI za pomocą specjalistycznych narzędzi pomiaru dydaktycznego, analizowano ich osiągnięcia, porównując je z wynikami pozostałych uczestników programu. Projekt LEPSZA SZKOŁA jest prowadzony przez Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe.

Czytaj więcej o: Certyfikat Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego LEPSZA SZKOŁA

I Złotoryjska Gala Laureatów Konkursów Powiatowych

2016-06-23
Powiększ zdjęcie

16 czerwca 2016r. w Domu Spotkań przy Szkole Podstawowej nr 1 w Złotoryi odbyła się I Powiatowa Gala Laureatów Konkursów Przedmiotowych. W kończącym się właśnie roku szkolnym zorganizowano 26 konkursów pod auspicjami Powiatowego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Złotoryi. Wzięło w nich udział 584 uczniów. Pan Kazimierz Karst - dyrektor PODN podkreślił, że jest to bardzo obiecujące na przyszłość, iż tak duża grupa uczniów i uczennic wzięła udział w konkursach i znalazła wsparcie u swoich nauczycieli i rodziców.

Czytaj więcej o: I Złotoryjska Gala Laureatów Konkursów Powiatowych

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2015"

Megamatma