Jesteś tutaj: Start

Strona główna

Witamy na oficjalnej stronie internetowej

Szkoły Podstawowej w Nowym Kościele !

INFORMACJA

 

  1. Dzień 31 października 2016 r. jest dniem dodatkowo wolnym od zajęć dydaktycznych. W tym dniu szkoła zapewnia opiekę uczniom, którzy nie mogą zostać w domu. Opieka od godz. 8.00 do godz. 13.00.

  2. W dniach 27 października 2016r. oraz 3, 4 i 7 listopada 2016r. w Szkole Podstawowewj w Nowym Kościele odbywać się będzie eawluacja zewnętrzna prowadzona przez wizytatorów Kuratorium Oświaty we Wrocławiu. Bardzo proszę Rodziców uczniów o zwrócenie do szkoły pisemnej zgody na to, aby Państwa dziecko mogło wypełnić ankietę lub udzielić odpowiedzi, jesli wizytator zada mu pytanie.

 

Iwona Hanebach - dyrektor szkoły

 

Artykuły

Pasowanie pierwszoklasistów na Zamku Grodziec

2016-10-25
Powiększ zdjęcie

Pierwszoklasiści z naszej szkoły mogą już czuć się pełnoprawnymi członkami społeczności uczniowskiej. 20 października 2016 r. w Sali Rycerskiej na Zamku Grodziec odbyło się ich uroczyste pasowanie na uczniów. Uroczystość rozpoczęła się od wspólnego zdjęcia dzieci z klasy I z wychowawcą, panią Dorotą Smoleń i od powitania przez nią rodziców, z którymi tę uroczystość przygotowała. 

Czytaj więcej o: Pasowanie pierwszoklasistów na Zamku Grodziec

"Wulkaniczne kartoflisko" jako impreza podsumowująca realizację projektu pod nazwą: "Z wulkanem w plecaku i przez życie"

2016-10-25
Powiększ zdjęcie

24 października 2016r. w szkole odbyła się impreza łącząca podsumowanie realizacji projektu „Z wulkanem w plecaku i przez życie” oraz obchodów corocznego „Kartofliska”. Imprezę uświetniło swoją obecnością bardzo wielu gości. Na stole z ziemniaczanymi potrawami znalazło się aż 16 przepysznych dań. Wielu gości po degustacji prosiło o przepisy. 

Czytaj więcej o: "Wulkaniczne kartoflisko" jako impreza podsumowująca realizację projektu pod nazwą: "Z wulkanem w plecaku i przez życie"

Ewakuacja próbna - fotorelacja

2016-10-18
Powiększ zdjęcie

Święto Chleba w Nowym Kościele - fotorelacja

2016-10-18
Powiększ zdjęcie

Wycieczka na Ostrzycę Proboszczowicką

2016-10-18
Powiększ zdjęcie

17 października 2016r. odbyło się kolejne działanie w ramach realizacji projektu „Z wulkanem w plecaku i przez życie”. Była to wycieczka na wulkaniczne wzgórze Ostrzycę. Uczniowie klas IV-VI pod opieką pani Renaty Gorczycy i pana Radosława Kurka zdobyli szczyt o wysokości 501 m n.p.m. Zajęcia przyrodnicze i geologiczne prowadziła pani Grażyna Staronka z Fundacji Ekologicznej „Zielona Akcja” w Legnicy. 

Czytaj więcej o: Wycieczka na Ostrzycę Proboszczowicką