Jesteś tutaj: Start

Strona główna

Witamy na oficjalnej stronie internetowej

Szkoły Podstawowej w Nowym Kościele !

 

 

          Dyrektor Szkoły Podstawowej w Nowym Kościele zwraca się z prośbą do Rodziców i wszystkich życzliwych naszej szkole osób o przekazanie 1% podatku na rzecz naszej szkoły. Aby to zrobić, należy w rocznym rozliczeniu PIT wpisać podany poniżej numer KRS - 0000207472 oraz cel szczegółowy - "TWOJA SZKOŁA" ID 106397. Przekazane nam środki zostaną wykorzystane na doposażenie szkoły w pomoce dydaktyczne.

 

          W imieniu uczniów naszej szkoły z góry serdecznie dziękuję za  okazane nam serce i życzliwość. Odpowiednie rubryki w rozliczeniu podatkowym PIT za 2015 należy uzupełnić jak poniżej.

 

 

 

 

Dyrektor Szkoły - Iwona Hanebach

Artykuły

Zabawa karnawałowa - fotorelacja

2016-01-30
Powiększ zdjęcie

Dzień Babci i Dziadka w oddziale zerowym

2016-01-29
Powiększ zdjęcie

W dniu 29 stycznia w oddziale przedszkolnym odbyła się uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka. Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu dzieci z grupy zerowej wspólnie ze swoją panią przygotowały dla nich przedstawienie. Na twarzach dzieci widać było ogromną radość oraz skupienie.

Czytaj więcej o: Dzień Babci i Dziadka w oddziale zerowym

Wyjście na sanki

2016-01-29
Powiększ zdjęcie

Mamy śnieg. Dookoła biało. Uczniowie z klas: drugiej, czwartej i piątej pod opieką wychowawców wybrali się na sanki. Było wyśmienicie. Dzieci z klasy drugiej zjeżdżały z małej górki, a starsze wybrały dłuższą trasę zjazdową, czyli wyższą górkę. Wielkim saneczkowym zjazdom towarzyszyły inne zabawy, miedzy innymi wyścigi zaprzęgów saneczkowych, zjazdy ze skoczni. Dzieci robiły także aniołki na śniegu. Pani Ela zadbała o to aby nikt nie zmarzł i przyniosła wszystkim herbatkę. Zimowa sanna szybko minęła, dzieci radosne i dotlenione powróciły do szkoły.

Czytaj więcej o: Wyjście na sanki

I miejsce w powiatowych zawodach mini-piłki siatkowej chłopców

2016-01-29
Powiększ zdjęcie

Dnia 27 stycznia 2016r. uczniowie klasy IV zajęli pierwsze miejsce na powiatowych zawodach w mini piłce siatkowej, które odbyły się w Złotoryi. Skład drużyny: Hubert Pawlak, Dominik Sarul, Kacper Motyl i Dymitr Brezman.

Czytaj więcej o: I miejsce w powiatowych zawodach mini-piłki siatkowej chłopców

Informacja o treningach ju-jitsu

2016-01-28

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2015"

Megamatma