Jesteś tutaj: Start

Strona główna

Witamy na oficjalnej stronie internetowej

Szkoły Podstawowej w Nowym Kościele !

 

Serdecznie zapraszam członków Rady Rodziców, członków „Trójek klasowych”, rodziców uczniów klas IV-VI, wszystkich rodziców naszych uczniów  chętnych do współpracy, a także inne chętne osoby na spotkanie, które odbędzie się 03 czerwca 2016 roku o godz. 17.00 w sali nr 20 w szkole.

 

 

Porządek zebrania:

  • wydanie opinii dotyczącej awansu zawodowego nauczycieli,
  • ustalenie nagród dla uczniów – laureatów konkursów gminnych i powiatowych,
  • zapoznanie z wynikami testu szóstoklasistów,
  • zapoznanie z działaniami w ramach projektu „Z wulkanem w plecaku i przez życie”, który pomyślnie przeszedł weryfikację Lokalnej Komisji Grantowej przy Partnerstwie Kaczawskim i otrzymał dofinansowanie,
  • organizacja imprezy dla uczniów i rodziców pod nazwą „Noc w szkole”,
  • sprawy różne. 

Iwona Hanebach - dyrektor szkoły 

Artykuły

"Z wulkanem w plecaku i przez życie" - projekt uhonorowany grantem

2016-05-29
Powiększ zdjęcie

„Stowarzyszenie Nowy Kościół” złożyło kolejny wniosek do Partnerstwa Kaczawskiego o dofinansowanie działań. Projekt zatytułowany „Z wulkanem w plecaku i przez życie” najpierw był oceniany przez Komisję pod względem formalnym. Spośród kilkudziesięciu wniosków pierwszy etap  przeszło tylko 36. Następnie Lokalna Komisja Grantowa oceniała wnioski pod względem merytorycznym i wybrała już tylko 17 z nich, które postanowiono dofinansować. Nasz projekt uplasował się na bardzo wysokiej 4  pozycji i otrzymał 41,5 pkt na maksymalnie 44 punkty. Został dofinansowany na kwotę prawie 3000 zł. 

Czytaj więcej o: "Z wulkanem w plecaku i przez życie" - projekt uhonorowany grantem

Dominik Sarul i Dawid Sobolewski laureatami Powiatowego Konkursu Matematycznego Uczniów Klas IV-VI

2016-05-24
Powiększ zdjęcie

24 maja 2016r. odbył się Powiatowy Konkurs Matematyczny Uczniów Klas IV–VI, do którego przystąpiło 11 szkół podstawowych z terenu powiatu złotoryjskiego. Konkurs, zorganizowany przez zespół nauczycieli matematyki Gimnazjum im. Valentina Trozendorfa w Złotoryi, patronatem honorowym objął Starosta Powiatu Złotoryjskiego.

Czytaj więcej o: Dominik Sarul i Dawid Sobolewski laureatami Powiatowego Konkursu Matematycznego Uczniów Klas IV-VI

Roztańczone Przedszkolaki

2016-05-20
Powiększ zdjęcie

20 maja 2016r. na  sali  gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Nowym Kościele odbył się I Gminny Konkurs Taneczny pt. ,,Roztańczone Przedszkolaki”. Do placówki zjechały drużyny z Punktu Przedszkolnego w Dobkowie, z Zespołu Szkolno Przedszkolnego ze Świerzawy i ze Szkoły Podstawowej z Nowego Kościoła. 

Czytaj więcej o: Roztańczone Przedszkolaki

Warsztaty pszczelarskie - fotorelacja

2016-05-20
Powiększ zdjęcie

Ziemia wyspa zielona - apel ekologiczny

2016-05-20
Powiększ zdjęcie

12 maja 2016r. pani Aleksandra Radź wraz z przedszkolakami z klasy „0” zorganizowała szkolny apel. Uczniowie zaprezentowali występ artystyczny w postaci inscenizacji pt. „Ziemia wyspa zielona”. Apel był podsumowaniem wielu zajęć i działań służących poszerzeniu wiedzy o ochronie środowiska, segregacji odpadów, recyklingu oraz zajęć przeprowadzonych w ramach programu edukacji antynikotynowej  „Czyste powietrze wokół nas”.

Czytaj więcej o: Ziemia wyspa zielona - apel ekologiczny

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2015"

Megamatma

Warning: fopen(http://szkolnasak.cluster011.ovh.net/xml/wwwStart.php) [function.fopen]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Temporarily Unavailable in /usr/local/apache/www/htdocs/spnowykosciol.szkolnastrona.pl/includes/functions.php on line 85